Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Finanční kontrolor/ka

Společnost, která se specializuje na inovované izolace a celkové řešení udržitelných budov po celém světe, hledá do svého týmu novou posilu na pozici finančního kontrolora. Máte pocit, že je na čase změnit pracovní prostředí? Chcete se realizovat ve firmě, která si staví své jméno na kvalitě a a je orientovaná na maximální spokojenost konečného zákazníka? Máte představu o ideálním pracovním prostředí, tam kde Vaše úsilí náležitě ocení a budou naslouchat Vaším novým nápadům i převzatým a posbíraným informací z Vaší pracovní praxe? Možná je tato nabídka Vaší novou správnou cestou za lepšími zítřky!

Náplň práce

- Tvorba divizních KPI reportů a ​identifikace potenciálních příprav forecastu
- Vytvoření budgetu spolupráce při konsolidaci divizních dat
- Spolupráce s interním auditem
- Úzká spolupráce s kontrolory v rámci divize
- Další finanční analýzy

- VŠ vzdělání ekonomického směru​min
- Částečná praxe na obdobné pozici (finanční analytic, controlling, reporting)
- Odborné zkušenosti ze zahraniční firmy - výhodou
- Pokročilá znalost anglického jazyka
- Znalost MS Office především Excel
- Znalost SAP, BW - výhodou
- ŘP sk. B - aktivní řidič pro případné služební cesty

- Stabilní práci v úspěšné nadnárodní společnosti
- Možnost dalšího kariérního růstu
- Prohloubení znalostí financí ve všech směrech a rozšíření praxe
- Možnost spolupráce na nových akvizicích v rámci naší společnosti
- Možnost dalšího vzdělávání ACCA, jazykové kurzy
- Práci v mladším kolektivu
- Zaměstnanecké bonusy
- Služební notebook a telefon
- 5 týdnů dovolené
- Sodexo Cafeterie
- Příspěvek na stravování

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hradec Králové