Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Dělník/Dělnice - Top nabídka

Náš mezinárodní partner, hledá do svého týmu nové posily! Koho hledáme? Hledáme dělník/dělnici, který hledá uplatnění na trhu, má nějaké drobné či větší zkušenosti z výrobní splečnosti a nevadí mu 12 hodinové směny.

O jakou výrobu by se jednalo? Společnost vyrábí zateplovací systémy pro budovy napříč celou Evropou. Budeš pracovat a podílet se na různých projektech, které budeš podporovat a vytvářet na objednávky od zákazníků firmy a zodpovídat za kvalitu výrobku, které zpracuješ podle zadání.

Jaká bude náplň této práce?

Budete obsluhovat stroje, na kterých se vyrábí například lemovací prvky k panelům (různé lišty, spoje mezi panely, olemování oken), atypické panely a prosvětlovací panely
Budete pracovat s ručním nářadím
Budete balit finální výrobky a kontrolovat jakost (měření, záznamy)

- jste manuálně zručný a spolehlivý parťák
- SOU v oboru klempíř –zkušenost s výrobou klempířských prvků - výhodou
- Průkaz obsluhy VZV nebo průkaz jeřábník/vazač nebo dokonce obojí - výhodou
- Znalost technické dokumentace - výhodou

- 5 týdnů řádné dovolené
- Firemní kantýna a stravování
- Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru
- Parkoviště, kolárna, zastávka MHD
- Stravenky - 90,- Kč stravenky při nočních a víkendových směnách
- Roční bonus - až 18 000,- Kč při splnění výsledků celé divize
- Příspěvek 1 500,- Kč na dětskou rekreaci
- Jednorázová odměna 250,- Kč za každou odpracovanou sobotu, neděli nebo
svátek
- +50% průměrné hodinové mzdy za práci v SO+NE

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Hradec Králové