Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Pracovnice čistírny oděvů, 150 Kč/hod, odměny, bonusy

Rekvalifikace v oboru čištění a praní prádla je dobrou investicí do sebe.

Kdo dělá rukama, ten nikdy nezchudne.

Přihlaste se na novou pracovní pozici.

Do své provozovny čistírny oděvů Daja v Praze hledáme spolehlivé kolegy s pracovní etikou, se smyslem pro detail a schopností plnit stanovené termíny.

Hledáme lidi ne stroje, odbornost a zákazník je pro nás všechny vždy na první místě.

Jsme-li stejná krevní skupina, pojďme spolu šetřit planetu. Staňte se i vy ekologickým profesionálem co rád pracuje s oděvy a bytovým textilem.

Náplň činností:
* Komunikace se zákazníkem
* Příjem a výdej zakázek zákazníků
* Chemické čištění a praní zakázek
* Žehlení a expedice zakázek
* Drobná administrativa (práce PC a interní systémy)
* Dodržování provozních, bezpečnostních a kvalitativních norem, práce s ekologickými stroji

Požadavky:
* Dobrá komunikace, asertivita a aktivní prodej
* Mít pozitivní postoj k práci, odpovědnost, spolehlivost
* Mít manuální zručnost
* Schopnost organizovat si práci samostatně i v týmu
* Zdravotní způsobilost
* Být nositelem dobrého jména a image společnosti

Nabízíme :
* Klidnou jistotu v našem oboru
* Pozice v Hradci Králové
* Počet míst 2 osoby
* Zaučení v oboru ve zkušební době
* S praxí v oboru i bez, také pro čerstvé absolventy
* Certifikát rekvalifikace po prvním roce v řemesle „Čištění oděvů„
* Práci s moderními ekologickými technologiemi
* Mzda měsíčně 25 tis.Kč hrubého plus do 5 tis.Kč odměn podle zisku provozovny
* Benefity a 13. mzda při splnění plánu do 30 tis. Kč ročně, stravenky, osobní ohodnocení a další
* HPP, nebo zkrácený úvazek
* Nepravidelně rozvržená pracovní doba - práce v sobotu i v neděli
* Kariérní růst – vedení osob a provozoven
* Ve zkušeném týmu získáte dobré kamarády

V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT.

Mzda:25 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hradec Králové