Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Junior/senior samostatná účetní - atraktivní pracovní zázemí!

Firma, která nabízí svým zákazníkům služby v oblasti ekonomické agendy, hledá nové kolegy/kolegyně na pozici všeobecných účetních. Budete se pohybovat v moderních a příjemných prostorech budovy, která sídlí v centru města. Tato společnost dále vede externí ekonomiku, zpracovávání personálních evidencí a účetnictví, nabízí daňové poradenství podnikatelům, firmám i rozpočtovým organizacím, od malých podniků a OSVČ až po velké podniky včetně zahraničních společností.

Vaše náplň práce

- shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů
- externí zajištění účetního systému organizace
- účetní operace na jednotlivých účtech nebo na skupinách účtů
- zajištění agendy daní společnosti
- vedení dokladové inventury
- zpracování účetních dokladů pro další zpracování
- zodpovědnost za správné založení příslušných dokladů společnosti
- shromažďování podkladů pro mzdové účetní
- komunikace s klienty (převážně psaná)

- SŠ - ekonomického směru
- příjemné vystupování
- zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
- komunikativnost
- samostatnost
- pečlivost
- znalost českého pravopisu
- znalost AJ, NJ - výhodou

- řádné zaučení juniorních uchazečů
- klidné a moderní pracovní zázemí
- stravenky
- příspěvek na penzijní spoření
- fixní mzdové ohodnocení
- možnost seberealizace
- práce pro známé národní i nadnárodní firmy

Mzda:19 000 - 25 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hradec Králové