Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Pracovnice/ník v potravinářské výrobě, 130 - 150 Kč/h, odměny, slevy

více o nabídce >>

Co budete dělat:

- výroba výrobků při dodržování stanovených technologických postupů a receptur
- přípravné práce pro výrobu (lisování ovoce, sekání bylin atd.)
- obsluha strojů a přístrojů - plničky na tuhé a tekuté suroviny, lis na ovoce, kutr,
ruční mixér, pasterační pec a šoker atd.
- čistění strojů a přístrojů po skončení práce
- úklid pracoviště

- čistotnost a pořádkumilovnost
- manuální zručnost
- pozitivní přístup k technologiím (práce s nimi - složení, rozložení, umytí)
- kladný vztah ke kvalitnímu jídlu a surovinám
- chuť být součástí týmu a učit se
- zkušenost v kuchyni, potravinářské výrobě není nutná, ale bude vítána
- spolehlivost, nekonfliktnost, pokora při učení nových věcí

- práci v na HPP po zaučení/ zkrácený úvazek
- odměna 130,- / 150,- na hodinu
- odměny za splnění daného cíle
- možnost kariérního růstu – pozice vedoucí výroby
- velmi pěkné prostředí s otevřeným a vstřícným přístupem
- zaměstnanecké slevy na výrobky a suroviny
- cafeterie a nápoje

Mzda:130 - 150 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hradec Králové