Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Vedoucí technického úseku

Hledám šikovného kandidáta na pozici Vedoucího technického úseku pro prosperující německou firmu, která se zabývá výrobou různých zařízení pro farmaceutický průmysl.
Čeká Vás práce v přátelském prostředí, kde se všichni znají jménem a spolupracují napříč celou společností. Jedná se o zakázkovou výrobu, tudíž nuda a stereotyp zde nemají žádné místo! Naopak, čekají Vás různorodé projekty, které Vás budou neustále profesně posouvat dál a dál! V začátcích Vás kolegové podpoří a těšit se můžete na zajímavé finanční ohodnocení i celou řadu benefitů!

Náplň práce:
- kompletní příprava zakázek pro výrobu a jejich řízení
- technické i materiálové zajištění projektů
- zodpovědnost za včasné a kompletní zajištění tech. dokumentace
- vedení a koordinace 3 podřízených úseků (Konstrukce, TPV a Nákup)
- zeefektivňování procesů a činností v průběhu přípravy i výroby
- návrhy vylepšení a modernizace používaných technologií
- dohled nad dodržováním BOZP a PO
- úzká spolupráce s nejvyšším managementem

- technické vzdělání, znalost technické dokumentace
- praxe alespoň 5 let v oblasti řízení výroby
- aktivní znalost AJ či NJ
- orientace v rámci QMS
- řp. B, práce na PC

- individuální ohodnocení dle Vašich zkušeností vč. dalších bonusů
- služební vůz
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- příspěvek na penzijko a lékařskou péči
- vánoční odměny, mikulášské balíčky pro děti a další benefity...

Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hradec Králové