Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Technik telekomunikačních sítí

Hledáme šikovného technika se zkušeností v oboru slaboproudu a se zájmem o telekomunikace.

Co Vás čeká?

• Pokládka optických kabelů
• Montáž a řešení případných oprav optických kabelů
• Údržba vnitřních rozvodů
• Měření na metalických sdělovacích kabelech
• Zemní práce a práce v terénu související s montáží

• Vzdělání v oboru elektro, telekomunikace nebo radiokomunikace
• Vyhláška 50
• Řidičské oprávnění skupiny B je nutností
• Praxe v oboru je pro Vás určitě výhodou
• Komunikativní osobnost, schopnost týmové spolupráce

Pokud jsi absolvent bez zkušeností, vše tě naučíme a budeš mít podporu svého zkušenějšího kolegy.

• Podpora kolegů při zapracování
• Práce s nejmodernějšími technologiemi z oblasti telekomunikací
• Přátelské prostředí a týmová spolupráce
• Služební mobilní telefon
• Speciální zaměstnanecké tarify na volání a internet
• 5 týdnů dovolené + Sick days
• Bonusy za pracovní výsledky
• Cafeteria (další benefity)

Mzda:25 000 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hradec Králové