Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Pasivní zákaznická linka VODAFONE - zákazníci volají Vám!

Jsme největší externí callcentrum v České republice. Do našeho týmu hledáme kolegy všech věkových kategorií, ať je Vám 20 nebo třikrát tolik, jste vítáni!

ŠANCE VE VODAFONE I BEZ PRAXE!

Hledáte zajímavou práci, kde nemusíte mít praxi?
Chcete se dostat do týmu skvělých lidí, ze kterých se stanou vaši přátelé?
Přemýšlíte o změně, ale bojíte se udělat krok kupředu?

S námi se bát nemusíte!

Hledáme zájemce o pozici operátora pasivní linky, kdy zákazníci volají Vám a řeší své požadavky týkající se nastavení jejich služeb. Nemusíte mít obavy, vše Vás naučíme na vstupním školení, které Vám proplatíme.

CO BUDETE DĚLAT?

* Odbavovat příchozí hovory zákazníků Vodafone a řešit jejich požadavky.
* Ke spokojenosti zákazníka hledat nejlepší řešení šité na míru.
* Účastnit se školení na rozvoj osobnostních i pracovních dovedností.
* V případě zájmu se podílet na firemním projektu Comdata Laboratoř, kde se rozhoduje o tématech celofiremní strategie.

* Komunikativního člověka, co rád mluví s lidmi a umí druhé nadchnout pro věc.
* Kolegu, který ví, co je zodpovědnost a je časově flexibilní.
* Někoho, kdo zná základy práce na PC.
* Optimistu - máme rádi usměvavé kolegy :-)

* Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací příjemném prostředí.
* Nástupní mzdu 100,-/hod + bonusy.
* Variabilní složku mzdy BEZ OMEZENÍ - výdělek je ve Vašich rukou!
* Stravenky v hodnotě 80 Kč ihned od nástupu, které můžete využít v naší kantýně.
* Práci na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou.
* SPECIÁLNÍ BONUS PRO NOVÁČKY - 12 000 Kč.
* Odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 15 000 Kč.
* Možnost práce z domova (po zaškolení a dosažení určité úrovně).
* Reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky) - možnost budování kariéry pro VODAFONE.
* Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů (stravenky, relaxační zóna, slevy u partnerských společností, zaměstnanecké výhodné tarify, týmové a firemní akce atd.).
* Neomezený tarif s voláním, SMS a neomezenými daty.
* Každý měsíc 100 bodů do VODAFONE Galerie, která slouží jako elektronická knihovna aplikací, knih a časopisů.
* Nástup: dle domluvy

Mzda:18 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, OZP
vzdělání:Základní

Lokalita:Hradec Králové