Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Prodejce/prodejkyně - řidič/řidička (Hradec Králové)

Jste komunikativní člověk? Láká Vás oblast auto-moto? Máte již předchozí zkušenosti s prodej?
Pak jste ten pro nás ten pravý kandidát, který nám pomůže udržet AUTA V POHYBU!!!

VAŠE HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ BUDE:
• aktivně se věnovat našim zákazníkům na prodejně Auto Kelly a poskytovat jim poradenství
• částečné vyřizování objednávek od volajících zákazníků
• pokud bude potřeba, vyřizovat reklamace
• pečovat o to, aby naše prodejna &quot;pěkně vypadala&quot;

• starost o zákazníky je pro Vás prvořadá a s nadšením se učíte novinkám
• oblast auto – moto je pro Vás zajímavá
• máte příjemné vystupování, prodejní talent a alespoň částečné zkušenosti z prodeje
• řidičský průkaz sk. B (kvůli záskoku za kolegy řidiče)
• jste technicky zdatní a učenliví – počítač ovládáte alespoň na uživatelské úrovni (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)

• příspěvek na stravování formou stravenek
• zvýhodněné ceny na zaměstnanecké nákupy
• 4 dny zdravotního volna ročně navíc k dovolené
• možnost kariérního růstu a neustálého zlepšování
• příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
• práci ve stabilní společnosti pro jedničku na trhu v oboru Auto-moto – náhradních dílů
• a další balíček benefitů – zvýhodněné ceny za drogistické zboží, zvýhodněné volání, MultiSport karta, procentuální slevy na cestování a kulturu, firemní akce (sportovní dny, beer fest, vánoční večírek), odměna za doporučení nového kolegy, příspěvek na penzijní připojištění, nové pracovní oblečení každého ½ roku...

Pokud Vás tato pozice zaujala neváhejte poslat Váš životopis.

Mzda:18 000 - 24 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Hradec Králové