Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Koordinátor expedice a správy skladu, od 125Kč - 200Kč/h, bonusy, kafeterie

více o nabídce >>

Co budete dělat:

přebírání, kontrola a evidence výrobků z výroby
etiketování a správa skladu etiket
zaskladňování výrobků a práce se skladovou evidencí
správa objednávek, e-mail, občasná komunikace s klienty
příprava skupinových balení pro zákazníky pro vlastní rozvoz
příprava balíků objednávek z e-shopu
balení balíků pro rozvoz externí přepravou
fakturace a obsluha administrace objednávek v e-shopu
údržba skladu v čistotě a pořádku
různé jiné příležitostné práce okolo skladu

fyzickou zdatnost a pevné zdraví
smysl pro systémovost práce a odpovědnost za výsledek
vysoká samostatnost, schopnost improvizace v případě problému
manuální zručnost - není to fráze, které vyhoví každý!!! (etiketování, balení zakázek = reprezentace firmy)
dobrá znalost práce s PC word, excel, google office - klávesové zkratky, atd.
psaní všemi 10 výhodou
zkušenost se skladovou evidencí (programy Pohoda, MONEY S3 a podobně)
řidičský průkaz skupiny B
vztah k pořádku a čistotě
komunikace směrem k výsledku

práce na HPP
nástupní odměna 125,- hodinu - 200,-/hodinu
stabilní zaměstnání
samostatná práce (bez kolektivu, vhodné pro introvertní povahy)
férový a přátelský přístup
zaměstnanecké slevy na výrobky a suroviny
pracovní doba od 8 - 16 hodin (případně dle potřeby a domluvy)
kafetérie, pití, ovoce k dispozici
zaměstnanecké bonusy, dovolená navíc za odpracovaná léta

Mzda:130 - 150 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, OSVČ
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hradec Králové