Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

Prodejní technik s AJ

Náš klient je světový výrobce a dodavatel produktů a řešení pro kovoobrábění. Mezi jeho zákazníky patří nejvýznamnější společnosti v oboru automotive, letectví a energetiky.

Jste dynamická osobnost, máte zkušenosti z oblasti prodeje technických nástrojů či strojírenské výroby a hledáte nové profesní výzvy? Máte proaktivní přístup k zákazníkovi? Zajímají vás trendy v oboru a nové aplikace? Pokud ano, rádi se o Vás dozvíme víc!

Popis pracovní pozice

Vaší prací bude podpora klíčových zákazníků společnosti ve smyslu pochopení jejich potřeb a navrhování komplexních a efektivních technických řešení pro projekty a výrobu v oboru strojírenství. Technický prodejce rozvíjí vztahy se stávajícími zákazníky, poskytuje jim inovativní a vysoce účinná řešení pro jejich práci a zároveň proaktivně monitoruje nové prodejní příležitosti ve svěřeném regionu, kterým jsou Královekradecký a Pradubický kraj.

Náplň práce:

• Reprezentování značky a prezentace jejích produktů
• Rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky společnosti prostřednictvím aktivní přítomnosti v jejich provozovnách a výrobních prostorách
• Technická podpora zákazníkům při testování a výběru nových nástrojů a poskytování efektivních řešení pro kovoobrábění
• Identifikace, rozvoj a sledování prodejních příležitostí u stávajících zákazníků a případných nových prodejních možností
• Práce se systémy společnosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe v oblasti strojírenství)
• Znalost strojírenské technologie a CNC třískového obrábění kovů
• Cit pro obchod
• Nadšení pro obor, proaktivita
• Vynikající vyjadřovací schopnosti a profesionální vystupování
• Schopnost aktivního naslouchání a dovednost komunikovat napříč všemi stupni organizace u zákazníka
• Řidičský průkaz a ochota cestovat
• Počítačové dovednosti
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Region: severní/střední a východní Čechy

• Práci na plný úvazek
• Zázemí mezinárodní společnosti
• Motivující finanční ohodnocení a benefity
• Spolupráci s nevýznamnějšími firmami v oboru
• Možnost učit se a pracovat na sobě

Mzda:45 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hradec Králové