Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jičín >>

Obsluha CNC frézky

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici CNC frézař/ka do našeho týmu. Zabýváme se vývojem a výrobou strojů a zařízení pro automobilový průmysl. Jsme zárukou stabilní práce.

Náplň Vaší budoucí práce:

* Budete samostatně vyrábět kovové dílce na CNC frézce STYLE, kontrolovat je a měřit.
* Svůj stroj budete seřizovat, udržovat a čistit tak, aby se Vám na něm dobře pracovalo.
* O vybavení, které Vám podnik svěří, je též třeba pečovat.
* Spolupráce s kolegy je též nezbytná, pracujeme jako tým.
* Vyznáte se ve strojírenských výkresech? To je dobře, bez toho to nejde.

Požadavky na kandidáta:

* Odborné vzdělání technického směru
* Znalost používání výkresové dokumentace
* Znalost pracovních postupů v oblasti CNC frézování
* Dodržování bezpečnostních pravidel
* Zodpovědnost za kvalitu výrobků, samostatnost, manuální zručnost, pečlivost, technické myšlení

Nabídka a bonusy:

* Jednosměnný provoz
* Různorodost pracovních úkolů
* Pružné využití pracovní doby
* Týden dovolené navíc
* Stravenky

Mzda:22 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hořice