Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Klatovy >>

Strážník Městské policie Horažďovice

více o nabídce >>

Náplň práce: úkoly spojené s činností městské policie
Platové podmínky: 8. platová třída (dle NV 341/2017 Sb., ve znění NV 264/2022 Sb.), dle praxe
(základní tarif 20130-29520 Kč, zvláštní příplatek (tzv. rizikové), příplatky za práci v noci, příplatky za práci v sobotu a neděli, příplatek za pohotovost, osobní příplatek)
Nabízíme: 5 týdnů dovolené + 4 dny na zotavenou, příspěvek na stravné, p. na penzijní připojištění, neomezený vstup do fitness centra JPO a HZS v Horažďovicích, neomezený vstup do aquaparku města Horažďovice, možné řešení bytové situace.
Požadujeme splnění předpokladů dle zák. č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších
předpisů: státní občanství ČR, min. SŠ zakončené maturitní zkouškou, zdravotní, fyzická způsobilost a duševní způsobilost, věk minimálně 18 let, bezúhonnost a spolehlivost v souladu s § 4a a § 4b zákona č. 553/1991 Sb.
Dále požadujeme: způsobilost pro získání zbrojního průkazu skupiny D - pro výkon povolání, komunikační a organizační schopnosti, ŘP sk. „B“, aktivní řidič, uživatelská znalost práce s PC, zvýšená psychická odolnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, aktivita, schopnost rozhodování v mimořádných a krizových situacích
Uchazeči vybraní na základě přihlášky pro výkon funkce u Městské policie Horažďovice
absolvují: 1) osobní pohovor, 2) test fyzické způsobilosti (leh - sed za 1 minutu, kliky za dobu 30 sekund, běh na 1 km, plavání 100 m), Uchazeči, kteří postoupí na základě úspěšného absolvování osobního pohovoru a fyzických testů dále, na závěr absolvují 3) psychologické posouzení způsobilosti
Písemné přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami doručte v zalepené obálce v termínu nejpozději 16. 06. 2023 do 11:00 hodin na adresu: Městský úřad Horažďovice, Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice, nebo osobně v téže lhůtě do podatelny MěÚ Horažďovice. Uzavřenou obálku označte nápisem: „Výběrové řízení - MP.“
Bližší informace poskytne: František Kříž, Odbor kanceláře starosty, pracoviště bezpečnosti a krizového řízení, tel., nebo na na webových stránkách: https://www.mesto-horazdovice.cz/muhd/
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Nástup:24.05.2023 -
Mzda:20 130 - 38 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Horažďovice