Account / projekt manager/ka

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pracoviště Holešov - možnost Homeoffice
- Pracovní náplň: příjem požadavků od klientů a jejich řešení, návrh, realizaci a rozvoj projektů, dohled nad plněním termínů, kvality i rozpočtů, řízení realizačního týmu a vyhodnocení projektu, přípravu nabídek, jejich schválení a realizaci, péči o klienty a nápady, jak jim pomoci
- Požadavky: SŠ vzdělání, praxe v oboru, zkušenosti s vedením projektů a řízením týmu, ŘP sk. "B", znalost AJ, aktivní, pozitivní, komunikativní přístup, orientaci na výsledek a tah na branku, samostatnost v řešení výzev, nadšenost a nápaditost při vymýšlení řešení, motivaci k růstu a dalšímu vzdělávání, preciznost, trpělivost a zodpovědnost, zájem o současné online technologie a jejich přenos do praxe, skvělou komunikaci a proklientský přístup, týmového ducha
- Nabízíme: nástup možný ihned, provize, různorodou a zajímavou práci, která pomáhá klientům, tým, který tě podpoří, svobodné prostředí a zodpovědnost, spokojené klienty, kteří pochválí a ocení aktivitu, zajímavé finanční ohodnocení a success bonusy, pomocnou ruku při zaškolení či dalším vzdělávání, společné neformální akce, dlouhodobou spolupráci
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

pracoviště:Holešov, Holešov
Nástup:15.03.2021 -
Mzda:30000 - 50000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:Surface Digital s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Holešov
ID inzerátu: 3844358     Vloženo: 01.04.2021