Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pracoviště: Brněnská 3883/48, 695 01 Hodonín. Požadujeme: ŘP sk. C+E .
Náplň práce: řízení nákladního vozidla, přeprava zboží, vedení zboží, vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče: ukládání a zajištění nákladu na vozidle, kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů. Trasy ČR+EU.
Nabízíme: jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na odběr veškerého zboží a PHM na našich čerpacích stanicích. Kontakt na tel. Po-Pá od 9:00 do 14.00 hod, na mail: a osobně po tel. domluvě.

pracoviště:Hodonín, Hodonín
Nástup:11.06.2021 -
Mzda:25 560 - 43 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:ČSAD Hodonín a.s. (Úřad práce)
Lokalita:Hodonín