Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hodonín >>

Vedoucí směny, zajímavá mzda, skvělé benefity #GCNmh

Hledáte zajímavou práci, kde budete komunikovat s lidmi a administrativa Vám nedělá problém? Láká Vás oblast gastronomie a potravinářského průmyslu? Pak čtěte dál.
Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici směnový/á mistr/ová přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o zaměstnání přes agenturu).
Nabízíme zajímavou mzdu dle praxe a spoustu benefitů. Nástup možný dle dohody.

Místo výkonu práce: Podivín

Náplň práce:
- organizace a řízení výrobního procesu
- kontrola a zajištění obsazení směn
- hodnocení a školení pracovníků
- zajišťování surovin pro výrobu
- kontrola dodržvání BOZP a PO, ŽP v rámci EHS, normy BRC a HACCP
- kontrola HACCP během výroby, dodržování hygieny a sanitace
- kontrola jakosti výrobků, zpracování výrobních deníků

- SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici - zkušenost s vedením kolektivu
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B

- zajímavou mzdu dle délky praxe od 155 Kč/h + příplatky
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- možnost pracovního růstu
- skvělé zaměstnanecké benefity (příspěvek na závodní stravování, až 5 týdnů dovolené, naturální mzda (nákup podnikových výrobků) až do výše 400 Kč/měsíc, cafeterie benefitů, odměny za odpracované roky, za doporučení zaměstnanců, očkování, apod)
- nástup dle dohody
- 8 hodinová pracovní doba

Mzda:25 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hodonín