Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Opava >>

Technik provozu vozového parku - výborná příležitost pro organizačné zdatné!

Stabilní společnost zabývající se nakládáním s odpady, facility managementem a údržbou komunikací uvítá ve svém týmu nového kolegu na pozici Technik provozu vozového parku.

Jsi člověk, pro kterého jsou auta vášní, koníčkem a podle toho jim rozumí?

Máš nadstandartní organizační a komunikační předpoklady, zvládneš velké množství úkolů v živém prostředí spolupracovníků a dodavatelů?

Jsi týmový hráč?

Pak se neváhej přihlásit do výběrového řízení, možná totiž hledáme právě Tebe!
Vzdělání a kurzy pro nás nejsou to nejdůležitější!

Tvé úkoly, náplň práce:

Organizace servisních prohlídek ( garanční, STK, emise )
Plánování oprav a dalších úkonů ( výměny oleje, filtrů, přezouvání pneu )
Řešení poruch a nehod
Vedení a zpracování evidence
Aktivní podíl na plánování rozpočtu

Tvé předpoklady, požadavky na pozici:

Velmi dobrá PC gramotnost, ovládání Excelu Ti pomůže, znalost kontingenčních tabulek může být velkou výhodou, nikoliv podmínkou, pomůžeme Ti schopnosti doplnit, pokud budeš mít zájem

Organizační předpoklady, přirozená autorita, schopnost konstruktivní komunikace vedoucí k dosažení řešení
Vztah k automobilům ( nejlépe nákladním ), přehled na trhu ND
Předchozí zkušenost na podobné pozici je plus
ŘP sk. B, další skupiny jsou výhodou

Naše nabídka:

HPP, fixní plat 30.000 - 35.000 Kč + 13. plat
Nový vůz Peugeot Rifter plně i k soukromému využití
5 sick days
Flexibilní pracovní doba

Mzda:30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hlučín