Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Chrudim >>

Skladník, manipulant

více o nabídce >>

Místo výkonu práce: Hlinsko
Práce pouze pro osobu s invalidním důchodem.
NÁPLŇ PRÁCE: Organizace pohybu materiálu ve skladu a ve výrobě. Vydávat a přijímat materiál. Expedice hotových výrobků. Skládání materiálu z kamionu.
POŽADAVKY: Doklady na VZV lze dodatečně zajistit).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle 6-14h, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen

Nástup:01.07.2023 -
Mzda:14 000 - 16 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hlinsko