Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Chrudim >>

Vedoucí prodejny

více o nabídce >>

Místo výkonu práce: Srní
NÁPLŇ PRÁCE: Prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, práce na pokladně, práce s penězi, práce s lidmi, účtování cen, administrativa na prodejně, práce s pokladním systémem, kontrola kvality a záruční doby u zboží, dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce, hygieny, cenových předpisů.
POŽADAVKY: Vstřícnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se novému, zajišťování dodávek zboží, vedení prodejny. Praxe v prodejně - nutná.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, doplňkové penzijní pojištění, rekreace, další mzda, mimořádné odměny, sicky days

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 15 hod. nebo na e-mailové adrese.

Nástup:15.05.2023 -
Mzda:18 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hlinsko