Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karviná >>

Výběrové řízení proběhne
dne : 13. 6. 2023 v 9:00 hodin.
ÚŘAD PRÁCE ČR - krajská pobočka v Ostravě
Kontaktní pracoviště Havířov
Junácká 1632/3
Havířov
4. patro, zasedací místnost 417
Na výběrové řízení sebou donést zápočtový list od předchozího zaměstnavatele a životopis.

Pro účely vyplácení cestovních náhrad se stanovuje pravidelným (nástupním) pracovištěm Havířov, Bohumín.
Pracovní místo je na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení

Popis pracovní pozice:
- Kontrola jízdních dokladů, vystavování jízdních dokladů, doplatků.
- Servis ve vlacích osobní přepravy (roznášení novin, časopisů, nápojů, občerstvení, manipulace s AV systémy).
- Příprava nápojů během cesty.
- Dodržování pracovního řádu společnosti a pokynů nadřízeného.
- Hmotná zodpovědnost.

Nabízíme:
- Práce v turnusech.
- Spaní mimo domov ve služebních bytech.
- Mzda 25-38.000 hrubého měsíčně.
- Zaměstnanecké benefity (sleva na firemní produkty, atd.).
- 5 týdnů dovolené.

Požadujeme:
- Plnoletost
- Proaktivní přístup k řešení problémů.
- Ochota cestovat.
- Výhodou komunikativní znalost angličtiny.
- Zdravotní způsobilost dle Vyhlášky ministerstva dopravy č. 101/1995 Sb..

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, sleva na produkty společnosti, kafeterie, příspěvek na Multisport kartu, věrností odměny, a další.

Nástup:01.06.2023 -
Mzda:25 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst:20 a více
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Havířov