Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karviná >>

Recepční ve službách

více o nabídce >>

Pracovní pozice recepční se nachází v Masérském centru
Požadujeme: znalost práce s počítačem (Word, Excel, internet).
Náplň práce: práce s peněžní hotovostí, práce s pokladnou, objednávání klientů a plánování masáží, související administrativa, praní, žehlení pracovních oděvů a ručníků, úklid prostor Masérského centra, příjem - výdej Zásilkovna
Pracovní doba: od pondělí do pátku od 7.00 do 19.00 hodin (ranní, polední a odpolední směny)
V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po roce prodloužena

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Nástup:01.06.2023 -
Mzda:9 250 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Havířov