Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Frýdek-Místek >>

PRACOVNÍK/PRACOVNICE SENIORPOINTU (DPP)

více o nabídce >>

C04 z:24/5/2023 (DPP)
Požadujeme:
- způsobilost k právním úkonům, předložení výpisu z RT, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič výhodou)
- schopnost samostatné práce i spolupráce v rámci týmu
- komunikační schopnosti a dovednosti
- empatie, trpělivost, zodpovědnost, příjemné vystupování.
Výhodou:
- zkušenost s prací se seniory a s aktivizací.
Nabízíme:
- dohodu o provedení práce
- předpokládaný minimální časový rozsah 2x týdně 2-3 hodiny
- kreativní a samostatnou práci s převážně aktivními seniory.
Náplň práce:
- příprava a realizace programů pro seniory (přednášky, besedy)
- základní poradenství
- registrace do projektu Senior pas
- zprostředkování zajištění hlásičů požáru
- zprostředkování kontaktu na navazující služby
- spolupráce s dalšími službami Charity Frýdek-Místek.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 06. 2023 elektronicky na e-mail Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti podle došlých přihlášek. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Nástup:01.07.2023 -
Mzda:180 Kč/hod.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Frýdlant nad Ostravicí