Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Frýdek-Místek >>

Administrativní / obchodní pracovník / ce

Do našeho kolektivu hledáme: kolegyni/kolegu na pozici ADMINISTRATIVNÍ/OBCHODNÍ PRACOVNÍK/CE.

Náplň práce: obchodní komunikace, zpracování objednávek, dodacích listů, fakturace, evidence zboží, prodej na pokladně.

Pro zájem nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT včetně zaslání aktuálního životopisu.

VYBRANÍ UCHAZEČI BUDOU POZVÁNI K OSOBNÍMU POHOVORU.

ÚSO s maturitou, znalost práce na PC, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost. Znalost programu POHODA a zkušenosti na podobné pozici výhodou.

Ranní směny, práce na plný úvazek 40 hod./týdně, nástupní plat od 21.000 Kč, po zkušební době příspěvek na stravování a docházkový bonus, pracovní poměr na dobu určitou, po roce s možností prodloužení a příspěvek na penzijní připojištění.

Mzda:21 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Frýdek-Místek