Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Frýdek-Místek >>

QUALITY MANAGER

více o nabídce >>

POPIS POZICE
Máte rádi dobře odváděnou práci? Chcete ovlivnit fungování oddělení kvality a nastavit procesy tak, aby vše fungovalo, jak má?

Není nutné mít zkušenosti s vedením lidí, na této pozici nebudete mít podřízené.

Hledáme člověka, který má strategické uvažování, kdo bude umět nastavit procesy, komu nebude vadit cestovat a kdo se bude chtít realizovat.

Pokud jste to zrovna Vy, zareagujte na pozici QUALITY MANAGER. Rádi Vám sdělíme bližší informace.

Budete mít na starosti:
* zodpovědnost za nastavení a řízení procesu kvality
* implementace nových metod řízení kvality, optimalizace
* spolupráce s ostatními odděleními
* tvorba nápravných opatření, dohled nad zavedenými opatřeními
* příprava rozpočtů pro oddělení kvality
* účast na jednáních, při auditech
* pravidelný reporting řediteli společnosti

POŽADAVKY
* zkušenosti v automotive
* zkušenosti s nastavováním systému a procesů v kvalitě
* zkušenosti na této pozici min 4 roky
* angličtina na komunikativní úrovni - denní jednání s managementem, na globální úrovni
* samostatnost, zodpovědnost
* komunikační a organizační dovednosti
* ochota cestovat po Evropě

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* pohodové prostředí firmy
* stravenky
* životní i penzijní připojištění
* notebook, mobil
* jazykové kurzy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&amp;utm_medium=jobposition

Referenční číslo: 4-30-316971/FB

Mzda:80 000 /měs.
Úvazek:Plný

Lokalita:Frýdek-Místek