Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Profil firmy    Další pozice

Operátor výroby až 24.000 Kč/měsíc

Hledáte práci ve výrobě v moderním prostředí? Je pro Vás důležitá přátelská atmosféra? Uvítáte nejen velmi dobré mzdové ohodnocení, ale také celou řadu dalších benefitů? Máme pro Vás nabídku. Naše výroba neustále roste, přidejte se k nám! Práce je fyzicky nenáročná, vhodná pro muže i ženy, pro absolventy i kandidáty s předchozí zkušeností na podobné pozici.

Co bude Vaší náplní práce?

kompletace produktů pro automobilový průmysl (manuální montáž, využití jednoduchého nářadí - aku šroubovák apod.) práce je vykonávána ve stoje nejedná se o fyzicky náročnou práci 3 směnný provoz (ranní, odpolední a noční)

Máte zájem o práci ve výrobě? Rádi se učíte novým věcem? Jste spolehlivý a manuálně zručný člověk? Pak hledáme právě Vás! Vše ostatní Vás naučíme.

Kromě stabilní práce v příjemném prostředí na Vás čeká: fixní mzda 20 400 Kč až 1.300 Kč nástupní bonus/ první 3 měsíce po 3 měsících aktivity bonus až 2.300 Kč v průměru 960 Kč za noční směny 60 Kč stravenka/ za odpracovanou směnu dovolená nad rámec zákoníku práce propracovaný systém zaškolení spojený s možným nárůstem mzdy moderní výrobní hala (automatizovaná, klimatizovaná, moderní stroje a výrobní zařízení) prostory pro relaxaci během směny - jídelna, odpočinkové zóny ve výrobě s WI-FI připojením zdarma, automaty na teplé i studené nápoje, sladkosti aj. možnost využití kantýny otevřené každý den v týdnu (24 hodin denně - výdej teplé stravy) svozová doprava zadarmo hned z několika lokalit A především kvalitní vstupní zaškolení (práce je vhodná i pro absolventy) a podpora od školitelů/mentorů/vedoucích po celou dobu pracovního procesu.

Nástup:Ihned
Mzda:20400 - 24000 Kč/měs.
Počet míst:15 - 20
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Firma:Randstad s.r.o.
Zadavatel:Petra Makúchová
Lokalita:Frýdek-Místek
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3174534
odpovědět >>

Ukázat na mapě
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí