Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Trutnov >>

Pomocný kuchař - kuchařka

více o nabídce >>

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Požadujeme:
- schopnost týmové práce a spolupráce
- samostatnost a pečlivost
- svědomitost a zodpovědnost
- smysl pro pořádek a čistotu
Náplň práce:
- pomocné práce při stravování klientů, zaměstnanců a ostatních strávníků v souladu s platnými hygienickými předpisy
- úklid stravovacích prostor v souladu s platnými hygienickými předpisy a provozním řádem organizace

Velikost pracovního úvazku: plný úvazek při nerovnoměrně rozvržené pracovní době

Plat: 3. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe od 19.550,- Kč do 20.230,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + příplatky za víkend + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené

Nástup: možný ihned

Přihlášky se svým životopisem zasílejte: elektronicky na adresu nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem.
K životopisu přiložte souhlas se zpracováním osobních údajů, který najdete na webových stránkách www.domovdknl.cz.

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí stravovacího úseku paní Zuzana Polešenská, tel.:,, sklad@domovdkn

Nástup:05.06.2023 -
Mzda:19 550 - 20 230 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Dvůr Králové nad Labem