Ostraha prodejny PENNY

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Volné místo je vhodné také pro osoby s OZZ, OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí !

Místo výkonu práce: Chrudim
Po dohodě nástup možný ihned.
Požadujeme :
Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu,základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.
Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob, kontrola zabezpečení zboží před krádeží- čipování zboží.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme:
Práci na denní směny 6, 8 nebo 12 hod., nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.
Práce na HPP a DPP, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.
Možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení, Multisport karta.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel.. Po - Pá od 09.00 - 14. 00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.

pracoviště:Chrudim, Chrudim
Nástup:01.01.2024 -
Mzda:120 - 125 Kč/hod.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:SEKURO & Group s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Chrudim