Pracovník obchodu

Máš šanci
Zatím několik zájemců

VHODNÉ PRO OZP !!!

Místo výkonu práce: Retail PARK TESCO, Dr. Milady Horákové, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: péče o zákazníka, stanete se poradcem při výběru nejideálnějšího produktu, vytvoříte útulné prostředí prodejny, díky kterému se zákazník bude cítit jako doma, dohled nad tím, aby měl zákazník pestrý výběr a regály nezely prázdnotou, obsluhu pokladny a PC. Pečlivě Vás zaučíme a vším provedeme. Rodinné prostředí.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek je pro nás samozřejmostí, při úvazku 32,5 hodin/týdně = mzda od 16000,- do 18000,- Kč. Základní mzda + odměny, které závisí na vaší šikovnosti.
POŽADAVKY: Pozitivní nálada a chuť komunikovat. Pracovitost a jistotu, že se na Vás můžeme spolehnout. Čistý trestní rejstřík. Dobré vystupování.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, sleva na produkty v rámci firmních benefitů Ergotepu, zdravotní volno

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

pracoviště:Chrudim, Chrudim
Nástup:13.12.2021 -
Mzda:16000 - 18000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Firma:ERGOTEP, družstvo invalidů (Úřad práce)
Lokalita:Chrudim
ID inzerátu: 4023216     Vloženo: 02.10.2021
Máš šanci