Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Chomutov >>

Číšník/servírka

Společnost PYTLOUN HOTELS je úspěšnou, expandující firmou v oblasti hotelnictví a pohostinství. Díky naším znalostem, zkušenostem a profesionálnímu přístupu utváříme našim hostům druhý domov na cestách. V tom, co děláme, chceme být nejlepší, proto Vám nabízíme možnost stát se součástí našeho týmu.

Hledáme posilu na pozici: Číšník/Servírka

Co bude Vaším úkolem?

- vítání a usazování hostů
- znalost a orientace v aktuální nabídce
- práce před i za barem
- péče o svěřený inventář
- příprava restaurace na denní provoz
- servis a debaras
- zodpovědnost za správné přijímaní a uzavření objednávek

- proklientský a profesionální přístup
- chuť pracovat a učit se novým věcem
- praxi v oboru výhodou
- anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
- reprezentativní vystupování
- samostatnost spolehlivost, odpovědnost

- odpovídající finanční ohodnocení
- designové pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- řadu firemních benefitů: výhodné stravování ve všech restauracích sítě PYTLOUN HOTELS, mobilní tarify i pro rodinné příslušníky ubytování v síti PYTLOUN HOTELS, zvýhodněné vstupy do wellness a využívání dalších služeb našich obchodních partnerů

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis nebo přímo kontaktovat naše HR oddělení.

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Chomutov