Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Chomutov >>

Fajn práce ve skladu - až 28.000 Kč/měsíc + benefity #EhL3L

Pro našeho významného klienta, společnost specializující se na výrobu v oblasti automobilového průmyslu, hledáme nové spolehlivé a šikovné kolegy/ně do skladu. Máte zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku a chtěli byste ji využít? Nemáte platný průkaz VZV? Nevadí! Průkaz není podmínkou, důležitá je praxe a Vaše zkušenosti a hlavně chuť se učit. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou měsíční mzdu i další příplatky a bonusy.

Hledáte práci v blízkém okolí svého bydliště a nevíte jakou si vybrat? Tak se určitě ozvěte a my Vám s výběrem rádi pomůžeme a vybereme práci přímo pro Vás.

Co bude Vaše náplň práce:
- manipulace s materiálem
- zajištění nakládek a vykládek
- zásobování výrobních linek
- práce s VZV

- rádi uvítáme kohokoliv šikovného a manuálně zručného
- praxi s obsluhou VZV, v případě zájmu možnost obnovení propadlého oprávnění
- ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak nás určitě kontaktujte a rádi Vám sdělíme podrobnější informace.

- příležitost pracovat ve známé zahraniční společnosti s možností osobního rozvoje
- stravování na pracovišti zdarma
- mzdu až 28.000 Kč/měsíc
- příspěvek na dopravu
- nadstandardní příplatky
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- pravidelný výplatní termín
- v případě potřeby možnost pravidelných záloh

Mzda:22 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst:10 - 15
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Chomutov