Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Orlicí >>

Pro našeho váženého klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici elektrikář. Společnost se zabývá sériovou výrobou dílů, vyrábí např. kobercové a plastové díly, protihlukové a pěnové izolace. Jsou specialisté na akustiku a tepelnou izolaci ve vozidlech.Vyvíjejí a vyrábí komponenty, moduly a komplexní řešení pro interiér vozidla. Máte již zkušenosti jako elektrikář a nevadí vám práce ve třísměnném provozu? Dejte nám o sobě vědět.

Co Vás čeká:
- zabezpečení chodu výrobní linky a lisů
- diagnostika závad a jejich odstranění
- preventivní údržba strojů
- vedení technické dokumentace
- účast při modernizaci a vylepšování

- min. SOU elektrotechnického směru
- §6 vyhlášky 50/1978 Sb.
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (R/O/N)
- zkušenosti na pozici výhodou

- zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth v ČR
- moderně vybavené zázemí, sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje
- bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem
- možnost kariérního a odborného růstu
- 13. plat a bonusy
- škálu benefitů (příspěvek na stravování, telefonování, penzijní připojištění,sportovní aktivity, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, odměny při pracovních a životních jubileích)

Mzda:29 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Choceň