Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karviná >>

Řidič vnitropodnikové přepravy C + E - mzda až 35 038 Kč

Jste řidič a hledáte pohodový úvazek za dobré peníze? Nastupte k nám do firmy a jezděte pro nás v nošovickém areálu! Čeká Vás pevný úvazek (7,5h) a občasné přesčasy.

Nástup IHNED!

NÁPLŇ PRÁCE
• Řízení nákladního automobilu nad 3,5 t (do 24 t)
• Přeprava a manipulace s materiálem v balících jednotkách pomocí VZV, tahače, re-trucku, paletový vozík, aj.
• Dodržování nastavených procesů a vedení požadovaných záznamů
• Evidence přepravovaného materiálu pomocí skenovacího zařízení (PDA)
• Pravidelná kontrola technického a bezpečnostního stavu svěřené techniky, drobné opravy

POŽADUJEME
• SOU nebo SŠ vzdělání
• Řidičský průkaz sk.: C, E
• Profesní průkaz, karta do digitálního tachografu
• Praxe vítána, ale není nutná
• Flexibilita, spolehlivost, odpovědnost

Nástup IHNED do kmene!!!

Ve zkušební době si vyděláte v základu 29 019 Kč + docházkový bonus 1 600 Kč + příplatky za noční průměrně 1 300 Kč = 31 919 Kč

Po zkušební době mzda 31 338 Kč + docházkový bonus 1 600 Kč + příplatky za noční průměrně 1 300 Kč a výkonnostní bonus průměrně od 800 do 1 300 Kč = až 35 038 Kč

13. a 14. plat = NAVÍC ke své mzdě 4x ročně až 14 470 Kč

- 25 dnů dovolené - bude pro Vás nový STANDARD!
- Autobusovou dopravu z práce a do práce budete mít ZDARMA!
- Teplé jídlo je zajištěno na všech směnách, ve zvýhodněných cenách 25 Kč - 45 Kč

Dalé pro Vás máme benefity jako – sleva na telefonní tarif, příspěvek na penzijní pojištění

Mzda:29 019 - 35 038 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Český Těšín