Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Český Krumlov >>

Seřizovač – až 36.500 Kč, 20.000 Kč náborový příspěvek, bonusy

Jsme světovým výrobcem zabývající se kosmetickou oblastí a vnímáme, že základem naší firmy jsou naši lidé. Podporujeme je řadou výhod a zároveň se snažíme o zachování rodinné atmosféry. Vyznáte se ve strojní nebo elektro oblasti? Ať jste zkušeným matadorem, člověkem s praxí nebo čerstvým absolventem, přivítáme vás všechny!

Náplň práce
• Seřízení strojů podle zadání
• Preventivní a drobné údržby
• Opravy poruch strojů
• Spolupráce s operátory, technikem, údržbou, vedením výroby…
• Třísměnný provoz po 8hodinových směnách (noční, odpolední, ranní)

• Vzdělání technického směru – strojní, elektro, zámečník, nástrojář…
• Zkušenost na technické pozici nebo chuť se učit
• Manuální zručnost
• Schopnost práce v týmu

• Motivující mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech – 21.900 – 33.200 Kč
• Další bonusy - 10% prémiová složka
• Náborový příspěvek 20.000 Kč
• Možnost nejen pro zkušené ale i šanci pro absolventy
• Práci na HPP
• Odměny za práci přesčas a svátky – v případě, že výjimečně jsou
• 5 týdnů dovolené
• Jídelna přímo ve firmě
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
• Pracovní oděv a obuv
• Příspěvek na dopravu
• Profesní růst
• Možnost využít podnikovou autobusovou dopravu
• Odborné vzdělávání a školení
• Poctivé zaškolení od zkušeného kolegy
• Stabilní společnost s mnohaletou působností na trhu
• Kafeterii v hodnotě 3.000 – 6.000 Kč
• Firemní balíčky – vánoční, k narozeninám, vitamínové balíčky…
• Datum nástupu dle domluvy
• Místo pracoviště v Českém Krumlově

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My Vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme Vám palce!

Mzda:21 900 - 36 500 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Český Krumlov