Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Český Krumlov >>

Nástrojař/ zámečník/ přípravkář; 13.plat, 5 týdnů volna a další benefity

Vyznáš se v technické dokumentaci? Máš rád/a různorodou práci? Nemáš rád/a noční směny? Máš praxi na obdobné pozici? Jestliže jsou Tvé odpovědi ANO, neváhej, čti dál a pojď do toho s námi...

Náplň práce:
- podpora pro technické oddělení a pro oddělení výroby
/ výroba a údržba přípravků, nářadí a výrobních modelů pro oddělení výroby/
- údržba strojů a výrobních zařízení – zajištění jejich bezproblémového fungování v rámci standardů kvality
- zámečnické práce, práce na obráběcích strojích (soustruh, frézka, sloupová vrtačka)
- odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních postupů dle standardů pracoviště

V případě zájmu nás kontaktuj přes tlačítko ODPOVĚDĚT.

- SOU / SŠ vzdělání technického směru
- předchozí relevantní pracovní zkušenosti (práce na dílně: zámečník, nástrojař, přípravkář, obráběč)
- dobrá orientace v technické dokumentaci
- manuální zručnost
- týmové smýšlení, ochota dále se vzdělávat
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita

- stabilní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
- mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
- závodní stravování, 13. mzda, 5 týdnů dovolené a další benefity
- čisté pracovní prostředí, příjemný pracovní kolektiv

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Český Krumlov