Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu České Budějovice >>

Koordinátor/ka projektů

více o nabídce >>

Náplň práce:
• organizace projektů a služeb v oblasti dalšího vzdělávání
• administrativní podpora lektorů, kontrola a kompletace administrativy
• oslovování a motivace klientů,
• komunikace s partnery a institucemi, zajištění zázemí pro výuku,
• prezentace projektů a služeb
• spoluúčast na přípravě, administraci a monitoringu projektů

Máte-li o pozici zájem, pošlete nám prosím:
1) strukturovaný životopis
2) vaše motivační video

• minimálně SŠ vzdělání,
• výbornou uživatelskou znalost Windows, MS Office a internetu,
• ŘP skupiny B – aktivní řidič/ka,
• organizační dovednosti, smysl pro detail, pečlivost,
• tvůrčí přístup a chuť učit se nové věci,
• příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti,
• empatii – zejména schopnost vnímat potřeby a specifika klientů,
• pružnost v pracovním nasazení

Proč motivační video a jak jej zpracovat?
Naším požadavkem je vybrat komunikativní osobu, která svým vystupováním a přístupem zaujme klienty a vhodně doplní náš tým.

• práci v menším tvůrčím týmu,
• příjemné prostředí společnosti s mnohaletou zkušeností se vzděláváním dospělých,
• flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice
• podporu osobního a profesního růstu,
• spoluúčast na projektech a službách, které mají smysl,
• úvazek v rozsahu 0,75 až 1,00; mzdu od 24 000 Kč při úvazku 1,0

Mzda:24 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:České Budějovice