Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu České Budějovice >>

Koordinátor/ka montáží - logistik

Pro našeho významného obchodního partnera , člen mezinárodní podnikatelské skupiny JLU hledá, v rámci dalšího růstu firmy, nové kolegy a kolegyně na následující pozici.

Náplň práce:

•Řízení a kontrola montážních skupin
•Spolupráce s externími dodavateli
•Úzká spolupráce s obchodními zástupci
•Komunikace s ostatními odděleními (projekce, logistika, výroba)
•Zodpovědnost za předání zakázky
•Evidence a řešení reklamací

SŠ/VŠ technického zaměření
•Komunikativní znalost NJ nebo AJ
•Výborné organizační a komunikativní schopnosti
•Konstruktivní a pozitivní přístup
•Loajalita
•Řidičský průkaz skupiny B
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)

•Každoroční navýšení mzdy
•Roční bonusy, nastavené dle výsledků společnosti
•13. plat
•MultiSport karta
•Příspěvek na stravování (stravenky)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce,

Práce v Českých Budějovicích

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Mzda:25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:České Budějovice