Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kroměříž >>

Prodavač/ka potravinářského zboží

více o nabídce >>

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- Požadujeme: vyučení a praxe v oboru je výhodou (není podmínkou, firma zaučí), samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- Nabízíme: zkrácený úvazek 20 hod./týden, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- Benefity: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod., paní Javorková, tel:, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Nástup:01.06.2023 -
Mzda:10 000 - 13 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Bystřice pod Hostýnem