Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Žďár nad Sázavou >>

*Technolog výroby - Bystřice n.Pern.

více o nabídce >>

Náplň práce:
&quot;technologie výroby rotačních i nerotačních součástek,
&quot;programování CNC soustružnických a frézovacích automatů,
&quot;odladění nového programu a první seřízení CNC stroje,
&quot;nástrojové hospodářství, sledování produktivity, zavádění nových nástrojů,
&quot;vytváření kalkulací, norem,
&quot;zodpovědnost za přidělenou část výroby a podřízených.
Požadujeme:
&quot;SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
&quot;organizační schopnosti, komunikační dovednosti, samostatnost,
&quot;znalost práce na PC,
&quot;znalost řídících systémů (Fanuc, Heidenhaim apod.),
&quot;zkušenosti s vytvářením technologicko-výrobní dokumentace.
Výhodou:
&quot;zkušenosti s obsluhou CNC strojů,
&quot;zkušenosti s obsluhou měřidel (profiloměr, 3D souřadnicový měřící přístroj, optické měřící přístroje…),
&quot;znalost SW GibbsCAM, Solid Edge.

K uvedené pracovní pozici nabízíme:
&quot; finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a odvedené práci,
&quot; příjemné, moderní pracovní prostředí ve firmě s tradicí,
&quot; dlouhodobé a perspektivní zaměstnání,
&quot; zaměstnanecké benefity:
&quot; mimořádné odměny 2x ročně,
&quot; 25 dní dovolené /rok,
&quot; penzijní a životní připojištění,
&quot; příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu v hodnotě 110,-Kč/den),
&quot; bonus za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc,
&quot; odpovídající zaškolení,
&quot; nástup dle dohody

Nástup:01.06.2023 -
Mzda:30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Bystřice nad Pernštejnem