Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Žďár nad Sázavou >>

Seřizovač (m/ž) – nástup možný ihned!

Jste technicky zaměřený člověk? Máte zkušenost s výrobou/výrobním procesem? Baví Vás oblast seřizování strojů a strojírenství? Máte rád/a různorodost a rád/a se učíte novým věcem? Chtěl/a byste být součástí mezinárodní firmy? Pak se neváhejte ozvat!!! ????

Náplň práce:
• Obsluha výrobních strojů a zařízení, řízení jejich údržby
• Kontrola a korekce nastavení strojů a strojních zařízení v rámci výrobního procesu
• Vedení evidence o stavu nových i starých strojů a technologií
• Spolupráce s dalšími odděleními a kolegy skrze výrobu

• SŠ/SOŠ vzdělání
• Praxe na podobné pozici výhodou
• Manuální zručnost
• Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost

• 3. směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
• Adekvátní mzdové ohodnocení dle zkušeností
• Bonusy/odměny za přesčas apod.
• 5 týdnů dovolené
• Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
• Moderní pracovní prostředí
• Závodní stravování, příspěvek na stravování od zaměstnavatele
• Firemní akce
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na ubytování (pro 150 km a více od trvalého bydliště)
• Příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti
• Příspěvek na letní tábory dětí
• Příspěvek na sport a kulturu (např. vstup zdarma na bazén atd.)
• Možnost kariérního růstu až do manažerských pozic

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Mzda:25 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Bystřice nad Pernštejnem