Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Bruntál >>

Popis pozice:
- úvazek 0,30 (12 hodin týdně)
- Místo výkonu práce: Základní škola a Mateřská škola Třemešná, Třemešná 341, 793 82
- Platové zařazení: 10. platová třída, stupeň dle praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných slubách a správě, odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb. Zákoník práce

Požadujeme:
- Ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru
- Praxi v následujících oblastech:
- ekonomika příspěvkových organizací
- financování, včetně financování ze zdroje Evropské unie a regionálních operačních programů
- podvojné účetnictví
- rozpočtová pravidla, sestavování rozpočtu
- správa majetku
- finanční kontrola ve veřejné správě
- znalost legislativy v oblasti hospodaření příspěvkových organizací
- znalost PAP
- Občanskou a trestní bwzúhonnost
- Organizační schopnosti a schopnost pracovat v týmu

Výběrové řízení bude probíhat ve dvou kolech:
1. kolo - příjem strukturovaných životopisů na email: do 12.6.2023
2. kolo - vybraní zájemci budou pozváni e-mailem nebo telefonicky k osobnímu pohovoru.

O ukončení výběrového řízení budou všichni zájemci informováni e-mailem.
Z : 16.5.2023

Nástup:01.07.2023 -
Mzda:23 390 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Bruntál