Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

TECHNOLOG/KA, Brno-centrum

více o nabídce >>

Lokalita výkonu práce: Radlas 5, Brno-město
Směnnost: jednosměnný provoz (pružná pracovní doba)
Nástup: ihned nebo dle dohody

Jsme ryze česká firma se zaměřením na povrchovou úpravu kovových dílů galvanickým procesem pokovení (stříbření, cínování, eloxování) pro automobilový, letecký průmysl, elektrotechniku nebo strojírenství.
Pakliže máte chemické vzdělání, chuť na sobě pracovat a rozvíjet se, nevadí Vám pracovat v provozu, tak přesně Vás hledáme.

A když budete absolvent/ka, nevadí, rádi Vás přivítáme a kvalitně zaškolíme.

RÁDI VÁM NABÍDNEME:
• pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem IHNED nebo dle DOHODY,
• plný úvazek v kmenovém stavu, žádná agentura,
• pravidelnou výplatu mzdy a mzdových bonusů,
• pracoviště v Brně, Radlas 5, cca 5 min. od zastávky MHD Brno,
• práci pro muže i ženy,
• neformální a přátelský kolektiv, který Vám po nástupu pomůže a zaučí,
• férový přístup nadřízených k zaměstnancům,
• samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ BENEFITY PRO VÁS:
• stravenkový paušál 99 Kč čistého za odpracovanou směnu,
• 25 dnů dovolené,
• příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč/měsíc,
• nebo MULTISPORT karta na sportovní, relaxační a wellness aktivity,
• možnost využívat permanentku na zápasy HC KOMETA Brno,
• finanční odměna 5.000 Kč za životní jubileum,
• odměna ve výši mzdového výměru při pracovním výročí,
• odměna 20.000 Kč při získání nového zaměstnance,
• finanční příspěvek 10.000 Kč při narození dítěte,
• SIM firemní mobilní karta (volání a SMS v ČR zdarma, 10 GB dat),
• možnost výuky AJ,
• proplacení všech lékařských prohlídek (vstupní, periodické),
• pro chvíle oddechu využijete odpočinkovou místnost s kuchyňkou,
• dobré sociální zázemí (sprchy, WC, šatna),
• lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích,
• ad.

A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
• dohled na technologii galvanické linky a kontrola lázní,
• doplňování chemie do technologických lázní na základě analýz,
• dle potřeby drobná údržba linky,
• práce i v analytické laboratoři, odběry vzorků lázní a vod.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe chemického oboru nebo praxi v chemické oblasti,
• odpovědnost, samostatnost a pracovní flexibilitu,
• manuální zručnost a technické myšlení se také hodí.

Zaujali jsme Vás?
Neváhejte, těším se na Váš zájem formou zaslání Vašeho životopisu nebo prostě zavolejte.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno