Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Přípravář/ka lakovny - mzda až 37.000 Kč

Chcete stabilní práci, ve které můžete uplatnit svoji manuální zručnost a technické myšlení? Umíte brousit, tmelit, lakovat? Potom rozhodně na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis.

náplň práce:

- tmelení, broušení, maskování dveřních rámů, křídel, oken a drobných dílců

- celková příprava produktů na jednotlivé fáze mokrého lakování

- práce dle pracovních postupů

- kvalitní zaučení a pomoc při zapracování

co od vás očekáváme

- vyučení v technických oborech (truhlář, zámečník apod.)

- praxe v oboru - broušení ručními bruskami, tmelení, pomocné lakýrnické práce - výhodou

- znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace

- chuť pracovat a zájem učit se novým věcem

- manuální zručnost, samostatnost, proaktivita

- ochota pracovat ve 2 směnném provozu (ranní 6:00 – 17:00, noční 19:00 – 6:00)

co vám nabídneme

- nástup přímo do kmene společnosti

- různorodou a velmi zajímavou práci

- odpovídající mzdové ohodnocení a nadprůměrné příplatky

- půlroční prémie

-  příspěvek na dopravu

- závodní kantýna + stravenky

- body z cafeterie, které lze uplatnit v lékárně, v optice, na cestování, apod.

- multisport karta

- příspěvek navíc na penzijní připojištění

- zvýhodněný mobilní tarif (i pro rodinu a známé)

- 25 dnů dovolené

- firemní autobus - doveze Vás z centra Brna až do práce zdarma

- důkladné zaškolení -  kompletní adaptační program

- jistotu a stabilitu práce

- kulturní a společenské firemní akce

Nástup:01.06.2023 -
Mzda:30 000 - 37 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno