Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Pracovník třídění balíkových zásilek - Brno

více o nabídce >>

Náplň práce:

ruční a strojní zpracování balíkových a letákových zásilek
manipulace se zásilkami
vykládka a nakládka vozidel na rampách
práce na denní a noční směny, 14:00-22:00; 22:00-6:00

Požadujeme:

věk minimálně 18 let
bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost
fyzická zdatnost - manipulace s břemeny při chůzi, práce vhodná spíše pro muže

Nabízíme:

práci na HPP na dobu určitou (s možností budoucí doby neurčité)
5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100,- Kč, zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké, možnost vstoupit do programu MultiSport, příspěvek na dětské tábory nebo na ubytování v našich rekreačních zařízeních a další benefity
týdenní pracovní úvazek 37,5 hod. / týdně
nástup ihned, nebo dle dohody

Kontaktní osoba:
Kozák Daniel Tel:
Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko &quot;Odpovědět&quot; a vyplňte náš dotazník bez nutnosti přikládat životopis. Ozveme se Vám!
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno