Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Pracovník úklidu Královo Pole - pouze pro OZP

Jsme rodinná firma - sociální podnik symetrie. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením. Je pro nás důležitý férový a osobní přístup ke každému zaměstnanci.

Do našeho týmu nyní hledáme novou kolegyni/gu pro úklid školy.

Co budete dělat?

Pravidelný úklid svěřených prostor takto :
jde o běžný úklid bez větší fyzické zátěže - vytírání, úklid sociálního zařízení, vynášení košů apod.
dopravní obslužnost: výborná ( tramvají č.1,6 na zastávku Hrnčířská, pak 5 minut pěšky nebo trolejbusem č. 25 , nebo č. 26 na zastávku Pionýrská, pak 5 minut pěšky, nebo autobusem č. 67 na zastávku Sportovní pak 5 minut pěšky )

Co po vás požadujeme?

- spolehlivost a pečlivost
- manuální zručnost a smysl pro detail
- samostatnost, pozitivní přístup a chuť do práce
- smysl pro čistotu a pořádek

Co nabízíme?

- smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
- práce na zkrácený úvazek na 20 hodin týdně od pondělí do pátku od 14 do 18 hodin
- jedna směna
- mzda 150 Kč/ hodina,
- milý a přátelský kolektiv, individuální přístup, přátelská atmosféra
-každé pracoviště má dobrou dostupnost
- nástup možný ihned

Tato pozice je vyhrazena pouze pro osoby v invalidním důchodu.

Mzda:12 000 - 13 500 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Základní

Lokalita:Brno