Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Vedoucí směny výroby_nástup možný ihned!

Máš zkušenosti s vedením i třeba menšího týmu lidí? Baví tě práce s lidmi a ve výrobním prostředí? Nedělá ti větší problém se domluvit pasivně v anglickém jazyce? Měl by jsi zájem pracovat pro mezinárodní společnost? Pak neváhej a ozvi se, třeba hledáme právě tebe! :)

Náplň práce:
- Vedení týmu lidí, jejich motivace, hodnocení výkonnosti
- Organizace práce (plánování směn, tvorba plánů apod.)
- Práce na PC (denní zadávání statistik)
- Kontrola a evidence materiálů ve výrobním procesu

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na podobné pozici - vedení týmu lidí, management lidí
- Znalost AJ na pokročilé úrovni (alespoň B1)
- Komunikativnost, samostatnost, týmový duch, dochvilnost, pečlivost

- Směnný provoz (ranní, odpolední - střídání vždy po týdnu)
- Zaškolení na úvodu
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- Fixní mzda s možností měsíční motivační prémie dle výkonu
- 5 týdnů dovolené (po půl roce spolupráce ihned týden dovolené navíc)
- Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
- Moderní pracovní prostředí
- Závodní stravování s výběrem z více jídel
- Kulturní a společenské vyžití – firemní akce, sleva na firemní výrobky a služby, organizované sportovní aktivity (teambuilding), ActivPass
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravování a stravenky
- Zaměstnanecká sleva na firemní produkty a služby
- Jazykové kurzy zdarma
- Možnost kariérního růstu
- Vhodné pro absolventy

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Mzda:40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno