Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Specialista náboru - zkrácený úvazek - pro OZP

Naše společnost Mediateam CZ, s. r. o. dává šanci hendikepovaným. Stále se rozvíjíme a rosteme. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní do našeho týmu hledáme specialistu náboru z řad OZP.

Co budete dělat?

• hledat nové členy a členky Mediateamu a na každou pozici v týmu vybírat toho správného člověka
• postupně realizovat všechny fáze výběrového řízení – tvořit inzeráty a zadávat je na pracovní portály, vést telefonické i osobní pohovory s uchazeči a hledat nové cesty, jak získat uchazeče o práci
• můžete se zapojit i do dalších činností našeho Mediateamu, v hlavě máme spoustu projektů a řadu z nich už realizujeme a uvítáme pomoc

Hledáme vás, protože:

• práce s lidmi vám dává smysl, úsměv a milé vystupování jsou vaší přirozenou součástí
• jste komunikativní, dokážete pracovat samostatně i v týmu
• jste proaktivní, nehledáte problémy ale cesty, jak je vyřešit
• vyhovuje vám rozmanitá práce, nemáte rádi stereotyp a rádi se učíte nové věci
• máte ukončené středoškolské vzdělání
• běžně pracujete s Wordem, Excelem a Internetem

Co u nás najdete?

• práci na HPP v naší kanceláři v Brně na Vídeňské u zastávky Celní s úvazkem 20 až 30 hodin týdně
• plat se odvíjí od zkušeností v této oblasti a výše úvazku
• bonusy k základní mzdě, přidáme stravenky a poukázky Flexi pass na volnočasové aktivity či do lékáren nebo na rehabilitace
• masáže na pracovišti zdarma, každý den si zdarma můžete dát i kávu v naší firemní kavárně
• neformální, přátelské a nestresové pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba
• podpoříme vaše vzdělávání a profesní růst
• zajistíme levnější volání a slevy na vybrané produkty
• Káva ve firemní kavárně zdarma&quot;
Toto místo je vyhrazeno pro invalidní důchodce.

Mzda:9 000 - 17 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno