Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Skladník - Kuřim - pouze ranní směna, volné víkendy, pololetní a roční prémie

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu.

Baví Vás práce s vysokozdvižným vozíkem a rádi byste pracovali ve velmi stabilní české společnosti?

Dokážete si svoji práci zorganizovat, pracovat zodpovědně a samostatně?

Hledáte práci na ranní směnu s volnými víkendy?

Náplň práce:
- obsluha VZV
- vychystávání expedic
- nakládky kamionů

Směnnost: 6:00-14:30 hod, pondělí - pátek

Místo výkonu práce: Kuřim (výborná dopravní dostupnost z okolí)

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o pozici a další podrobnější informace zašlete prosím Váš životopis.

- samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
- dobré pracovní výsledky v minulých zaměstnáních
- výhodou zkušenost s VZV (není podmínkou)

- zázemí stabilní české společnosti
- dlouhodobé zaměstnání
- nástupní mzda od 24 000 Kč
- mzdový růst po zaučení, na základě zvyšování kvalifikace, přístupu
- čtvrtletní prémie 3 000 Kč
- pololetní prémie
- roční prémie
- příspěvek na závodní stravování
- 5 týdnů dovolené

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno