Profil firmy    Další pozice

DĚLNÍK/CE V ELEKTROTECHNICE NA JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ – AŽ 25000 KČ!

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pro jednu z největších technologických společností na světě hledáme nové posily na pozici DĚLNÍK V ELEKTROTECHNICE na pobočku v Dolních Heršpicích. Hledáte práci na JEDNOsměnný provoz a chcete být součástí dynamického týmu ve stabilní společnosti? Pak je tato práce přesně pro Vás!

Pracovní náplň:
- Montážní práce při výrobě rozváděčů dle technické dokumentace
- Využívání informačních technologií a systémů, které jsou pro dané pracoviště stanoveny
- Přesné vkládání všech potřebných údajů do informačního systému MES a SAP
- V případě potřeby provozu možnost rotace v rámci všech výrobních pracovišť montáže rozváděčů VN

- Zručnost
- Technické myšlení
- Spolehlivost, pečlivost a přesnost
- SOU/SOŠ v elektrotechnickém oboru VÝHODOU
- Předešlá zkušenost s obdobnou prací VÝHODOU

- Práci na HPP
- Fixní část mzdy při nástupu 19 000 Kč
- Osobní ohodnocení až 1 900 Kč měsíčně
- Měsíční mzda včetně prémie (20 %) až 25 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky ve výši 70 Kč (pokud není v provozu kantýna, zaměstnanec hradí 23,33 Kč)
- Příspěvek na dopravu 600 – 1 500 Kč (dle počtu km)
- Závodní stravování – zaměstnanec hradí 1/3 ceny)

pracoviště:., Brno
Nástup:Ihned
Mzda:19000 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:6
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Firma:ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel:Sára Spoustová
Lokalita:Brno
Telefon:zavolat
ID inzerátu: 3867627     Vloženo: 27.04.2021

Ukázat na mapě