ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Operátor/ka výroby - pouze na ranní směny - Brno

více o nabídce >>

Hledáte práci v čistém a moderním prostředí? Vyhovuje Vám práce jen na jednu směnu?
Možná hledáme právě Vás!
Výrobní společnost sídlící v Brně-Slatině hledá kolegy na pozice operátor/ka výroby a operátor/ka skladu.

Náplň práce:
-montáž drobných komponentů, práce s el. šroubovákem dle průvodek
-štítkování
-balení
-vychystávání a příprava materiálu pro výrobu
-scanování
-instalace kabeláže dle schémat
-pokud umíte pracovat s excelem, Vaše práce bude převážně na pc

-zkušenosti z výroby či skladu podmínkou
-samostatnost, ochotu učit se novým věcem
-manuální zručnost a schopnost postupovat dle průvodek

-práce pouze na ranní směnu od pondělí do pátku
-fixní mzdu 20 500 Kč
-až 3 000 Kč měsíčně funkční bonus
-až 3 000 Kč bonus dle hospodářského výsledku firmy
-25 dní dovolené + 1 sick day
-stravenkový paušál v hodnotě 44 Kč/směna
-bonus za doporučení
-závodní stravování, kantýna
-zaměstnanecké benefity - stravenky, Flexi Pass, firemní akce pro zaměstnance

Nástup:01.05.2021 -
Mzda:20500 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:7
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Brno
ID inzerátu: 3865674     Vloženo: 23.04.2021