Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Obchodník pro Jihomoravský kraj - až 90.000 Kč, HPP, auto, provize

Jsme specialisté na přípravky pro rostlinnou a živočišnou výrobu. Zemědělcům v Čechách a na Moravě pomáháme v ošetřování a péči o půdu i zvířata tak, abychom z výsledku nakonec těžili my všichni. Děláme práci, na kterou jsme hrdí a která má smysl. Jste zkušeným obchodníkem nebo se pohybujete v oblasti zemědělství a hledáte novou výzvu? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
• Prodej technologií a produktů pro zemědělství v regionu Jihomoravského kraje
• Udržování trvalých vztahů s klienty – na tom si zakládáme
• Převzetí aktuálních spokojených klientů a péče o ně
• „Lov“ nových obchodních možností a zákazníků
• Práce v terénu (80 %), zbytek času administrativa (home office, kancelář)

• Buď praxi na obchodní pozici nebo vzdělání či zkušenost z oblasti zemědělství
• Samostatnost – plánování aktivit, samostudium, proaktivita
• Vztah k zemědělství – protože kolem toho se to celé točí
• Lidský přístup k zákazníkům i kolegům
• Řidičský průkaz sk. B
• Životopis spolu s reprezentativní fotografií

• Motivující ohodnocení složené z fixu, osobní složky a bonusů beze stropu
• Odměny a provize, které závisí jen na vašem výkonu
• Možnost pro zkušené obchodníky nebo šanci pro lidi se vzděláním či zkušeností z oblasti zemědělství
• Region se spokojenými klienty, o které je třeba se postarat
• HPP
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost zorganizovat si vlastní rozvrh – je to na Vás
• Auto i k soukromým účelům
• Home office
• Mobil
• Notebook
• 5 týdnů dovolené
• Šanci být zase o kousek blíž přírodě
• Pravidelné vzdělávání
• Skvělý tým a jeho podporu
• Datum nástupu dle domluvy
• Klienty v oblasti Jihomoravského kraje

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:35 000 - 90 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno